vladimír ochman
vladimír ochman
monika kanioková
monika kanioková
krystian danel
krystian danel
Lákadla na koncerty, fotografie, videa a v neposlední řadě
i hudbu nabízejí také tyto sítě se sociálním rozměrem:

Poslechněte si nás také na na  bandcamp.com
tykráso + Přátelé Dr. Melouna / Léto v zahradě
30. 7. 2021
Frýdek-Místek  /  20:00  /  zahrada Národního Domu  
koncert na farní zahradě
11. 7. 2021

Frýdlant n. O.  /  18:00  /  náměstí  
Tykráso je údajně "beznadějně mela´n´cholicky zasněná nádhera" s příchutí folku, jazzu, indie i klasiky. Básně v akustickém rozmaru ke kávě a croissantu. Fragmenty. Není kam spěchat. Obrazy všedního dne, které se otisknou do mysli. Jako byste seděli pod stromem, rozjímali o životě a těšili se na to, co přijde.
Toto hudební seskupení vzniklo kolem roku 2015 původně jako duo. Založili ho autor písní Vladimír Ochman (kytara, zpěv) a Monika Kanioková (melodika, zpěv). Postupně se rozrostlo na trio: na kontrabas hrál Lukáš Hradil, pak do roku 2020 Petr Piny Pinkas. V současnosti kapela hraje jako trio s Krystianem Danelem na violoncello. V roce 2019 Tykráso vydává své debutové album Kam míří chmýří.

Tykráso is said to be a ‘hopelessly mel'n'cholic dreamy beauty' with flavours of folk, jazz, Indie and classical music. Poems in acoustic whim for coffee and croissant. Fragments. No reason to hurry. Everyday images that imprint on your mind. As if sitting under a tree, meditating on life and looking forward to what is to come.
The band was formed around 2015 originally as a duo by songwriter Vladimír Ochman (guitar, vocals) and Monika Kanioková (melodica, vocals). It gradually grew: into a trio with the double bass played by Lukáš Hradil, later replaced by Petr Piny Pinkas (till 2020) and then into the current trio with Krystian Danel on cello. In 2019, Tykráso released their debut album Kam Míří Chmýří (Where Fluff Is Heading).
naše prvorozené CD 
kam míří chmýří

lze ho získat na koncertech, nebo nám tady v kontaktech napište
 

hybaj zpátky